/Files/images/Рисунок4.jpg

Славська Ірина Георгіївна,музичний керівник

Педагогічне кредо: "Музичне виховання-це не виховання музиканта, а перш за все виховання людини".

Тема поглибленої роботи:«Використання музично-дидактичних ігор для розвитку музичних здібностей дошкільників».

Мелодійні звуки формують міцне фізичне здоров’я та розвивають здібності малюків».

Конева Наталія Василіївна, музичний керівник

Педагогічне кредо: "Шукай нове, твори, дітей і музику люби!"

Тема поглибленої роботи: виховувати любов та інтерес до музики; допомагати дітям ввійти в світ музики, відчути її, зрозуміти; збагачувати музичні враження дітей шляхом ознайомлення їх з різноманітними музичними творами; навчати дітей злагоджено співати, красиво і ритмічно рухатися під час музики, грати на музичних інструментах; розвивати музичні здібності у дітей, емоційну чутливість, музичний слух, а також творчі та артистичні здібності дітей.

Всі ці завдання взаємозв’язані і залежать від вікових особливостей дітей.

Музика – це частина людського життя. Вона входить в наше життя з перших днів, і потім поряд з нами, назавжди. В ній втілено все прекрасне, добре, світле і вічне.

Я хочу ,щоб гарна, красива музика завжди лунала в серцях моїх вихованців, і вони її відчували кожною частинкою своєї душі.