НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ, ЗА ЯКИМИ ВІДБУВАЄТЬСЯ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №97 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Повнаназва ДНЗКомплексні,спеціальні програми Парціальні програми (схвалені МОН України, регіональні)
Комунальнийзаклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №97 Харківської міської ради»«Дитина»,Освітняпрограма для дітей від 2 до 7 років, 2016; «Впевнений старт» - програмарозвитку дітей старшого дошкільного віку, 2017 «Навчаннядітей української мови в дошкільних навчальних закладах національних спільнот»,автор Богуш А.М., - 2016, Тернопіль «Мандрівець»; «Україна – моя Батьківщина»,парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного вік,- 2016,Тернопіль «Мандрівець»; «Про себе треба знати, про себе треба дбати»,програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6років, автор Лохвицька Л. В., - 2014, Тернопіль, «Мандрівець»; «Дитина у світідорожнього руху» - парціальна програма з формування основ безпечної поведінкидітей дошкільного віку під час дорожнього руху. Автори: Тимовський О.А., РепікІ.А. - 2016,Тернопіль «Мандрівець»; «Чарівні майстри – пензлі та фломастери» -з художньо-естетичного розвитку дітей дошкільного віку (авт. Н.Ф.Кугуєнко,О.В.Христоєва); схвалена науково – методичною радою КВНЗ «Харківська академіянеперервної освіти» реєстраційний № 85, 2015 рік.

Базовий компонент дошкільної освіти (Державний стандарт дошкільної освіти) Нова редакція

/Files/images/programi/img017.jpg

Освітня програма для дітей від 2 до 7 років "Дитина"

/Files/images/programi/дитина1.jpg

"УКРАЇНА - МОЯ БАТЬКІВЩИНА" ПРОГРАМА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

/Files/images/programi/книга дети.jpg

«Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя»,Боднар С.В., Гончарук А.Д., Заводяна Н.В. та ін.

/Files/images/programi/ab85451586a5d2ea2d7cbd831c7d1093.jpg

«Веселкова музикотерапія»,Малашевська І.А., Демидова С.К.

/Files/images/programi/705_1_2.jpg

Про себе треба знати, про себе треба дбати», Лохвицька Л.В.

/Files/images/programi/63_1.jpg

«Дитина у світі дорожнього руху»,Тимовський О.А., Репік І.А.

/Files/images/programi/382780753_w640_h640_programa-ditina-u.jpg