ІНТЕГРОВАНЕ КОМПЛЕКСНЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ МОЛОДШОЇ ГРУПИ "ПОДОРОЖ МАЛЕНЬКИХ ЛИСТОЧКІВ"

Мета: - продовжувати розвивати вміння грати та виконувати завдання в колективі однолітків;- розвивати координацію рухів, рівновагу, артикуляційний апарат, м'язи, увагу, мислення, пам'ять;- вміти розпізнавати зміну музики (стрибки, біг);- формувати навички правильного дихання, звукоутворення;- виховувати у дітей позитивні ставлення до музики і музичних занять;

Обладнання: листочки, фарба, ватман, іграшка Їжачок.

Хід заняття:

Музкерівник:Сьогодні, діти, ми перетворимося на чарівні листочки, які будуть подорожувати. Уявіть себе маленькими листочками...(діти присіли). Потім виглянуло сонечко і ваші листочкі почали рости...(діти піднімаються і тягнуть руки угору).Під спів: спочатку буду я маленьким,і до колінок притулюсь,а потім стану я великим,і вмить до неба дотянусь...

Музкерівник:Подув вітерець і листочки почали гойдатися...(похитування руками). Гілочки, на яких ростуть листочки, нахилилися низько до землі (нахили всім тулубом)\\ 2 - 3 рази \\. Ось вітерець відірвав наші листочки і вони полетіли (під легку музику діти розбігаються по залу). Летіли летіли листочки, і долетіли аж до річки. А на другому березі річки - рів. Давайте пограємо в гру "Ріка та рів". На музику "рів" - перестрибуйте через рів, а на музику "ріка" - пливіть через річку (долоньки разом).Ось наші листочки справилися з перешкодою, і їм дуже захотілося заспівати: "а - а", "о - о", "і - і", "у - у"... (розпів, поступові звучання вгору). Полетіли листочки далі та зустріли гусей.

Музкерівник:наші гуси у пруда..

.Діти:га - га - га! га - га - га!

Музкерівник:наші качечки зрання...Діти (ідуть, нахиляючись):кря - кря - кря! кря - кря - кря!

Музкерівник:наші гулі наверху...Діти (руки вгору):гру - гру - гру! гру - гру - гру!

Музкерівник:а конячки на лугу...Діти (б'ють ногою, як копитом):і - го - го! і - го - го!

Музкерівник: дерево довбав...Діти (б'ють пальцем о долоньку):тук - тук - тук! тук - тук - тук!

Музкерівник:а як півник у дворі заспіває на зорі?...Діти (б'ють себе руками по стегнах):ку - ка - рі - к!, ку - ка - рі - ку!

Музкерівник:Ось які друзі зустрілися листочкам. А ось і маленький їжачок, в нього з голок кожушок. Він готується до зими і йому потрібно багато листочків, щоб сховатися від холоду. Давайте подаруємо їжачку листочки?!..А зараз згадаємо, якими різнокольоровими листочками ви себе уявляєте. Намалюйте їх. А щоб ви краще уявляли, слухайте музику (діти малюють долонями).

Кiлькiсть переглядiв: 333